Het team van SWS De Dobbe

Directeur
Jaap Lesman                    j.lesman@lauwerseneems.nl
aanwezig op maandag(ochtend), dinsdag(middag), woensdag(ochtend) en donderdag(middag)

Leerkrachten
De leerkrachten van groep 1 en 2 zijn:
                  •  Linda van der Kamp-Paapst        l.vanderkamp@lauwerseneems.nl
                     aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
                  •  Astrid Kamminga                         a.kamminga@lauwerseneems.nl
                     aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
                     lid van de medezeggenschapsraad

De leerkracht van groep 3 en 4 is:
                  •  Diana van der Zee                        d.vanderzee@lauwerseneeems.nl
                     aanwezig op maandag t/m vrijdag
                     ICT-coördinator

De leerkrachten van groep 5 en 6 zijn:
                  •  Ida Zoutman                                    i.zoutman@lauwerseneems.nl
                     aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
                     lid van de medezeggenschapsraad
                 •  Janke Biewenga-Prins                    j.biewenga@lauwerseneems.nl
                     aanwezig op de vrijdag

De leerkrachten van groep 7 en 8 zijn:
                  •  Gina Kruizinga                                g.kruizinga@lauwerseneems.nl
                      aanwezig op maandag t/m vrijdag en 1x per 14 dagen op woensdag
                  •  Janke Biewenga-Prins                    j.biewenga@lauwerseneems.nl
                      aanwezig: 1 keer per 14 dagen op woensdag

De gymleerkracht is:
                  •  Frank Veenwijk                                f.veenwijk@lauwerseneems.nl
                     aanwezig op maandag en donderdag
           
Interne begeleiding
                  •  Belinda Bosscher                               
                     aanwezig op dinsdag
            
Administratief medewerkster             
De administratieve ondersteuning voor onze school wordt verzorgd door een administratief medewerkster. Zij verzorgt daarnaast ook de administratie van een aantal andere basisscholen van onze stichting.  Onze administratief medewerkster is:
 
Rian Dijkstra

bs Mandegoud, obs De Octopus, obs Lydinge, sws De Dobbe, NBS De Sterren
werkzaam op maandag t/m woensdag
Tel: 0595 – 49 20 80


Lestijden
 
Op onze school werken we met een continurooster. De lestijden zijn in de onderstaande tabel weergegeven.

Voor groep 1 t/m 4
Maandag           8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
dinsdag             8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
woensdag          8.30 -12.30 uur          en ’s middags vrij
donderdag         8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
vrijdag               8.30 -12.00 uur          en ’s middags vrij
 
Voor groep 5 t/m 8
maandag           8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
dinsdag             8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
woensdag          8.30 -12.30 uur          en ’s middags vrij
donderdag         8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
vrijdag               8.30 -12.00 uur          en 12.30– 14.30 uur
 
De pauzes zijn van 10.15 – 10.30 uur


Vakanties schooljaar 2018/2019

 

Herfstvakantie

20 t/m 28 oktober

Kerstvakantie

22 december t/m 6 januari

Voorjaarsvakantie

16  februari t/m 24 februari

goede vrijdag / Pasen

19 april - 22 april (in de meivakantie)

Meivakantie

19 april t/m 5 mei

Hemelvaart

Pinksteren

30 mei/31 mei

10 juni

 zomervakantie

13  juli t/m 25 augustus



Klik hier voor het document (g)een vervanging van de leerkracht